SXT Beast PRO
Opis

SXT BEAST PRO
W klasie ekstremalnych hulajnóg elektrycznych, nie może zabraknąć tego modelu, który z całą pewnoscią zasłużył sobie na to miejsce. Dlaczego? Każdy element zastosowany w tej hulajnodze odpowiada na to pytanie. Dane techniczne SXT BEAST mówią same za siebie:
- Prędkość maksymalna 85 KM/H
- Moc silnika 4800W
- Hydrauliczne regulowane amortyzatory
- Hydrauliczne hamulce tarczowe
- Akumulor LG 28,8Ah

SXT Beast emanuje mocą
Dwa silniki bezszczotkowe o mocy 2,4KW każdy sprawiają, że SXT Beast rozpędza się do 85 KM/H a 0-50 robi w niecałe 6 sekund.

Zaufaj hydraulice
Zarówno hamulce jak i zawieszenie w tym potworze pracują hydraulicznie, zwiększając komfort oraz bezpieczenstwo w trakcie jazdy.

Pewność przy maksymalnej prędkości
SXT BEAST Wyposażony jest fabrycznie w opony CST 90/65-6.5 oraz regulowany amortyzator skrętu, taki zestaw zapewni Ci pewność prowadzenia nawet przy maksymalnych prędkościach.

Przedewszystkim widoczność
Oprócz głównego oświetlenia LED z przodu i z tyłu SXT Beast wyposażony został w niebieskie podswietlenie podestu obsługiwane z poziomu wyświetlacza, kierunkowskazy oraz klakson
Uwaga! Hulajnoga nie przeznaczona do poruszania się po drogach publicznych.
Dane techniczne
| Prędkość | 20 km/h |
| Prędkość po odblokowaniu | 85km/h |
| Zasięg do | 60km |
| Maksymalne obciążenie | 120kg |
| Hamulec przód (typ) | tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tył (typ) | tarczowy hydrauliczny |
| Gwarancja | 2 Lata na hulajnogę 1 rok na baterię na hulajnogę 1 rok na baterię (D2D) |
| Typ silnika | BLDC |
| Moc silnika (szczytowa) | 4kW |
| Napięcie | 60V |
| Rodzaj baterii | Li-Ion |
| Pojemność | LG 28,8Ah |
| Pojemność w Wh | 1728Wh |
| Napięcie ładowarki | 67,2V |
| Prąd ładowania | b.d. |
| Czas ładowania | godz. |
| Wymiary (W x Sz x D) | 130 x 60,5 x 128 |
| Wymiary po złożeniu | 130 x 60,5 x 48 |
| Waga | b.d. |
| Składana kierownica | Tak |
| Składane rączki | Nie |

