Frugal Dynamic
0
Cena regularna:
1 599,00 zł
Kupując u nas otrzymujesz:
- Darmowy przegląd oraz regulacje sprzętu przy odbiorze osobistym
- Serwis gwarancyjny w naszym serwisie lub u producenta
- Fachowe doradztwo przed oraz po zakupie
towar niedostępny
Dane techniczne
| Prędkość | 20 km/h |
| Prędkość po odblokowaniu | 20 km/h |
| Zasięg do | 18km |
| Maksymalne obciążenie | brak danych |
| Hamulec tył (typ) | tarczowy |
| Gwarancja | 2 lata na hulajnogę 1 rok na baterię |
| Typ silnika | BLDC |
| Moc silnika (szczytowa) | 250W |
| Napięcie | 36V |
| Rodzaj baterii | Li-Ion |
| Pojemność | 5,2Ah |
| Pojemność w Wh | 187,2Wh |
| Napięcie ładowarki | 42,0V |
| Prąd ładowania | 1,5A |
| Czas ładowania | 4godz. |
| Składana kierownica | Tak |
| Składane rączki | Nie |
Opis
Frugal Dynamic
Hulajnoga dla młodszych użytkowników
Poręczna, nowoczesna hulajnoga elektryczna to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce zmienić swoją codzienność w ekscytującą przygodę. Cieszy się więc zainteresowaniem zarówno młodszych, jak i starszych. E-hulajnoga stała się dziś nowoczesnym i ekologicznym zamiennikiem klasycznego transportu do pracy czy szkoły.


Hulajnoga elektryczna Dynamic z wbudowanym w mostek kierownicy wyświetlaczem LCD zadowoli nawet najbardziej wymagających. Duże pompowane koła umilą jazdę w miejskim terenie. Kompaktowe wymiary tego modelu hulajnogi elektrycznej sprawiają, że można zabrać ją w każde miejsce. Hulajnogi elektryczne sprawdzają się na chodnikach i ścieżkach rowerowych. E-hulajnoga Dynamic posiada zasięg do 18 km na jednym ładowaniu i osiąga prędkość do 20 km/h.
Najważniejsze cechy




- Prędkość maksymalna do 20km/h
- Zasięg 18km
- akumulatorli-ion 36v 5,2Ah
- silnik do 36V 250W
- Waga 12kg
- Koła pompowane 8,5"
- Czas ładowania 4 godziny
- Klasa wodoodpornościIPX4 - Odporność na zachlapanie
ZESTAW ZAWIERA
- Elektryczna hulajnoga
- Ładowarka sieciowa 230v z sygnalizacją naładowania
- Instrukcja obsługi w j. polskim
- Dowód zakupu
- Kartonowe opakowanie
