Hiley Tiger 8 V3
4.25
Cena regularna:
3 999,00 zł
Kupując u nas otrzymujesz:
- Darmowy przegląd oraz regulacje sprzętu przy odbiorze osobistym
- Serwis gwarancyjny w naszym serwisie lub u producenta
- Fachowe doradztwo przed oraz po zakupie
towar niedostępny
Dane techniczne
| Prędkość | 20 km/h |
| Prędkość po odblokowaniu | 20 km/h |
| Zasięg do | 55km |
| Maksymalne obciążenie | 120kg |
| Hamulec przód (typ) | bębnowy |
| Hamulec tył (typ) | bębnowy |
| Gwarancja | 2 lata na hulajnogę 1 rok na baterię |
| Typ silnika | BLDC |
| Moc silnika (szczytowa) | 600W (1360W) |
| Napięcie | 48V |
| Rodzaj baterii | Li-Ion |
| Pojemność | 15,6Ah |
| Pojemność w Wh | 748Wh |
| Napięcie ładowarki | 54,6V |
| Prąd ładowania | b.d. |
| Czas ładowania | godz. |
| Wymiary (W x Sz x D) | 1200 x 580 x 1150 |
| Wymiary po złożeniu | 600 x 1215 x 1320 |
| Waga | 22,0kg |
| Manetka gazu | Nie |
| Czujnik PAS | Nie |
| Składana kierownica | Tak |
| Składane rączki | Tak |
Opis
Hulajnoga elektryczna Hiley Tiger 8
Kompaktowości i niska waga w połączeniu z wysoką jakością i futurystycznym wyglądem to przepis na idealną miejską hulajnogę jaką jest Tiger 8. Mocny silnik 600W osiąga szczytową moc 1350W sprawia, że ten model ma jeden z najlepszych stosunków wydajności do wagi. Najnowsze dostępne rozwiązania stawiają markę Hiley w czołówce światowych producentów. Seria Tiger została zaprojektowana by zaspokoić najbardziej wymagających klientów, którzy od hulajnogi oczekują czegoś więcej.
Podwójna amortyzacja
Wygodna jazda po nierównościach dzięki podwójnej amortyzacji sprężynowej
Moc 600W
Mocny silnik osiąga moc szczytową 1350W, jest to jeden z najlepszych wyników w tej klasie
Zabezpieczenie NFC
Nikt nie odjedzie Twoim Hiley bez przyłożenia karty NFC

- Prędkość maksymalna: 20km/h (45 km/h)
- Maksymalny zasięg: 55km
- Waga: 22kg
- Maksymalne obciążenie: 120kg
- Zawieszenie: przód i tył
- Opony: 8,5" dętkowe
Mechanizm składania
Unikalny wytrzymały mechanizm składania na jeden mocny klip
Wyświetlacz
Sprawdź aktualną prędkość, przebieg, napięcie baterii i inne parametry
Mocne hamulce bębnowe
Mocne i wydajne hamulce bębnowe, pracują lekko i komfortowo
- Tempomat
- Soft/hard start
- Start od zera
- Czytnik NFC
- Tryb SINGLE/DUAL motor
- Głośny klakson
- Hamulec elektryczny
- Precyzyjna elektronika
- Szybkie ładowanie - 2 x ładowarka 2A

Oświetlenie
Mocna lampa z przodu, pasek akrylowy LED w podeście i światło stopu zapewnia bezpieczeństwo w nocy i widoczność
Podświetlenie LED akrylowe
Efektowny pasek akrylowy LED przykuwa uwagę w nocy i poprawia bezpieczeństwo.
