KuKirin G2 Master
0
Cena regularna:
4 599,00 zł
Kupując u nas otrzymujesz:
- Darmowy przegląd oraz regulacje sprzętu przy odbiorze osobistym
- Serwis gwarancyjny w naszym serwisie lub u producenta
- Fachowe doradztwo przed oraz po zakupie
towar niedostępny
Dane techniczne
| Klasa wodoodporności | IP54 |
| Prędkość | 25 km/h |
| Prędkość po odblokowaniu | 60 km/h |
| Zasięg do | 70 km |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Hamulec przód (typ) | tarczowy |
| Hamulec tył (typ) | tarczowy |
| Gwarancja | 12mcy |
| Typ silnika | BLDC |
| Moc silnika (szczytowa) | 2x1000W |
| Napięcie | 52V |
| Rodzaj baterii | Li-Ion |
| Pojemność | 20,8Ah |
| Pojemność w Wh | 1081Wh |
| Napięcie ładowarki | 58.8V |
| Prąd ładowania | 3.0A |
| Czas ładowania | 10-11 godz. |
| Wymiary (W x Sz x D) | 1260mm x 595mm x 1315mm |
| Wymiary po złożeniu | 1260mm x 595mm x 595mm |
| Waga | 33 kg |
Opis

KuKirin G2 Master
Uniwersalna elektryczna hulajnoga na każdy teren
KuKirin G2 Master wyróżnia się wyjątkowo wytrzymałą konstrukcją ze stopu aluminium. Specjalny system składania zapewnia stabilność podczas składania i rozkładania, a całość jest odporna na trudne warunki użytkowania i gotowa do jazdy w różnych środowiskach.
Wysokowydajny napęd dwusilnikowy 2x1000W
Elektryczna hulajnoga KuKirin G2 Master ma dwa silniki o mocy ciągłej 1000 W (max. 1600 W chwilowej) każdy. Umożliwia to osiągnięcie prędkości do 25 km/h (60 km/h po odblokowaniu) oraz swobodne pokonywanie wzniesień. Napęd na oba koła poprawia kontrolę, stabilność i komfort dłuższej jazdy.


Bateria o dużej pojemności
Hulajnoga KuKirin G2 Master ma baterię 52V o pojemności 1081,6 Wh, zoptymalizowaną pod kątem długiej żywotności. Zasięg do 70 km na jednym ładowaniu pozwala na długie podróże.
Hydrauliczny układ amortyzacyjny
Hydrauliczne amortyzatory z przodu i z tyłu absorbują i rozpraszają energię drgań, zapewniając stabilniejszą, bezpieczniejszą i wygodniejszą jazdę.
Przednie i tylne hamulce tarczowe
Tarczowe hamulce na obu kołach równomiernie rozkładają siłę hamowania, zwiększają kontrolę nad pojazdem i poprawiają bezpieczeństwo. Oferują większą powierzchnię tarcia i lepsze odprowadzanie ciepła niż tradycyjne rozwiązania.


Kompleksowy system oświetlenia LED
Hulajnoga KuKirin G2 Master ma rozbudowany system LED: reflektor, dwa światła boczne, kierunkowskazy i tylne światło hamowania. Oświetlenie ambientowe zmienia kolor po uruchomieniu, zwiększa widoczność i przykuwa uwagę, szczególnie nocą.
Duży rozbudowany wyświetlacz
KuKirin G2 Master posiada ekran o wysokiej rozdzielczości, który pokazuje parametry jazdy i dane o stanie hulajnogi w czasie rzeczywistym. Wyraźne informacje poprawiają komfort i bezpieczeństwo.

Uwaga: Elektryczna hulajnoga KuKirin G2 Master nie spełnia wymogów rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia dla hulajnogi elektrycznej i nie jest przeznaczona do eksploatacji na drogach publicznych. Dotyczy pojazdów wprowadzonych po 1 stycznia 2022 r.
