Motus Scooty 10 GEN 5
0
Cena regularna:
2 799,00 zł
Kupując u nas otrzymujesz:
- Darmowy przegląd oraz regulacje sprzętu przy odbiorze osobistym
- Serwis gwarancyjny w naszym serwisie lub u producenta
- Fachowe doradztwo przed oraz po zakupie
towar niedostępny
Dane techniczne
| Prędkość | 20 km/h |
| Prędkość po odblokowaniu | 35 km/h |
| Zasięg do | 65km |
| Maksymalne obciążenie | 120kg |
| Hamulec przód (typ) | bębnowy |
| Hamulec tył (typ) | KERS |
| Typ silnika | BLDC |
| Moc silnika (szczytowa) | 350W (700W) |
| Wymiary (W x Sz x D) | 1180 x 470 x 1200mm |
| Waga | 18kg |
| Składana kierownica | Tak |
| Składane rączki | Nie |
Opis
Hulajnoga elektryczna MOTUS SCOOTY 10 Gen5

Przyjemność z jazdy dzięki nowemu MOTUS SCOOTY 10 Gen5
Hulajnoga elektryczna MOTUS SCOOTY 10 Gen5 zapewnia dynamikę i bezpieczeństwo jazdy. Model posiada kierunkowskazy i odblaski, a także błotnik ze wspornikiem, dzięki któremu jest stabilny i odporny na wstrząsy. Dlatego MOTUS SCOOTY 10 Gen5 to najlepszy wybór.


Kierunkowskazy i odblaski
Doskonała widoczność na trasie
Hulajnoga MOTUS SCOOTY 10 Gen5 jest wyposażona w kierunkowskazy i odblaski, dzięki którym zwiększasz swoją widoczność na trasie i poprawiasz bezpieczeństwo. Kierunkowskazy pozwalają szybko informować innych o zamiarze zmiany kierunku jazdy bez odrywania rąk od kierownicy. Odblaski sprawiają, że jesteś widoczny nawet z dalekiej odległości, po zmroku i w pochmurny dzień. Stabilna konstrukcja gwarantuje pewną i wygodną jazdę.
Oświetlenie stałe i pulsacyjne
Potrójne bezpieczeństwo
Przednie oświetlenie o zwiększonej mocy 2,5W gwarantuje znakomitą widoczność po zmroku. Bezpieczeństwo zapewniają również liczne odblaski. Pulsacyjne światła, włączane podczas hamowania, ostrzegają innych uczestników ruchu o tym, że się zatrzymujesz. Dzięki temu inni również zahamują lub swobodnie Cię ominą.


10-calowe koła
Hulajnoga MOTUS SCOOTY 10 Gen5 posiada 10-calowe pneumatyczne koła gwarantujące łatwe prowadzenie oraz wygodną i stabilną jazdę nawet po nierównej drodze. Większy rozmiar zapewnia też lepszą przyczepność i amortyzację.
Silnik 700W
Pokonasz każdą przeszkodę
Silnik o mocy szczytowej 700W pozwala na sprawne pokonywanie wzniesień, nawet o nachyleniu 20°, przy obciążeniu do 120 kg. Silnik w tylnym kole to gwarancja stabilności jazdy i doskonałej sterowności. Ten model z łatwością pokonuje miejskie przeszkody. Dzięki temu zawsze czujesz się bezpiecznie, nawet podczas skręcania.


17-centymetrowy podest
Zawsze wygodna postawa
Kierownica na wysokości 102 cm pozwala podróżować w wyprostowanej pozycji ciała nawet bardzo wysokim osobom. Podest o szerokości 17 cm umożliwia ułożenie stóp obok siebie, co wpływa na stabilność i komfort jazdy. Duże koła o średnicy 10 cali gwarantują dobrą przyczepność, amortyzują wstrząsy, ułatwiają wjazd na krawężniki i sprawiają, że wyboje oraz nierówności są mniej wyczuwalne.
